top of page
Společnosti a technologie
DigitalniHR_ST.png

Digitální HR

O potřebě digitalizace HR jsme přesvědčeni už velmi dlouho a během let jsme nejen díky realizovaným projektům nasbírali řadu zkušeností, jak zařadit digitální technologie do HR a dalších procesů v organizaci.

 

Pokrýváme celý životní cyklus zaměstnance, ať už
z pohledu formální evidence zaměstnaneckých dat nebo Talent managementu. Pomáháme nastavit či upravit procesy tak, aby HR systém sloužil a zefektivňoval. Primárně pracujeme s cloudovými platformami Cornerstone OnDemand nebo Microsoft 365.

Recruitment, koučink

Individuální přístup, otevřenost, čistá zpětná vazba, to jsou základní principy práce našich konzultantů při vyhledávání, oslovení a doporučování kandidátů.

 

Komplexnost naší služby zahrnuje také kariérní koučink, Assessment a Development centra, která stojí na odborné psychologické přípravě s paletou skupinových cvičení, případových studií, psychologických testů nebo týmových her. To vše slouží k ověření profesních i osobnostních způsobilostí.

Recruitment_ST.png
Outplacement_1_ST.png

Outplacement

Odchod zaměstnance patří k pracovnímu životu. Zaměstnavatelé i v této situaci chtějí pečovat o své lidi, a tak s nimi spolupracujeme na outplacement programech.

 

Zvyšujeme tím šanci zaměstnanců znovu se uplatnit na trhu práce.

HR jako služba

Tady se vše spojuje dohromady. Zákazníkům, kteří se zaměřují primárně na hlavní předmět svého podnikání, poskytujeme částečný nebo i úplný HR outsourcing. Servis zajišťujeme od řešení legislativních požadavků a povinností v HR (povinná školení, docházka, firemní předpisy), přes nastavení procesů až po správu životního cyklu zaměstnance (nábor, onboarding, rozvoj a další).

HRJakoSluzba_ST.png
Gradient_CSOD_HP.png
Cornerstone-white.png

V oblasti HRIS se zaměřujeme na HR systém Cornerstone

Jsme Cornerstone OnDemand implementační partner. Tým zkušených konzultantů pomáhá najít to správné propojení interních procesů a talent managment platformy Cornerstone.

CSOD_screen_HP.png
bottom of page