top of page
Něco o linkté
30 let zkušeností

Na trhu digitálních technologií se jako jednotlivci pohybujeme téměř třicet let. Během nich jsme sbírali zkušenosti v řadě společností včetně mezinárodních korporací, menších firem nebo veřejné sféry. Před deseti lety jsme nastoupili na novou cestu,
která dává naší práci hlubší smysl v tom co, pro koho a jak děláme. Od té doby se dál měníme v návaznosti na potřeby klientů i nás samotných.

Od roku 2024 se soustředíme především na implementace HR IS, digitalizaci HR dokumentace a Microsoft 365 technologie.  

Spojujeme

To je to, co umíme dobře a v čem jsme našim klientům užiteční. Neděláme práci bezmyšlenkovitě, ale chceme, aby se potkaly věci, které k sobě patří, ať už jde o lidi nebo technologie. Řídíme se tím ve všech aspektech naší činnosti tak, aby vznikaly vazby, které jsou pevné a mají potenciál být dlouhodobé.

 

Spojili jsme naše zkušenosti v nastavování a řízení vnitrofiremních procesů (především
v oblasti HR a správy dokumentů) s možnostmi v oblasti technologické podpory
těchto procesů. A tak v době, kdy to ještě vůbec nebylo moderním marketingovým trendem, začala naše cesta podpory digitalizace HR.

DragonflyON.png

V roce 2019 jsme nastavili novou identitu společnosti. Zvolili si jméno linkté a do loga promítli symboliku vážky. Byl to pro nás důležitý krok, kterým jsme chtěli vyjádřit, jaký styl práce a přístup ke klientům preferujeme. 

 Vážka, jež nás provází jako hlavní motiv loga, symbolizuje vyváženost světů,
které v naší práci propojujeme. Jsme přesvědčeni, že dosažení rovnováhy mezi lidským potenciálem a správným využitím digitálního světa povede
k úspěšnému podnikání a spokojenosti našich klientů.

Naši klienti
Temenos.png
logo.png
Logo_Lasvit_ON.png
lotogype--ir-CS.png
valamar-all-you-can-holiday-logo-umbrela.png
bottom of page